Loading...

 
Реєструючись на сайті, я погоджуюсь з Умовами та правилами KPI-Open 2021

Алгоритм реєстрації на KPI-OPEN

В конкурсному етапі KPI-OPEN беруть участь команди-переможці попереднього етапу - IASA-OPEN (ВИКЛЮЧНО студентські команди). Зареєструватися і брати участь ПОЗА КОНКУРСОМ можуть всі бажаючі, які зберуть команду та знайдуть тренера.

В KPI-OPEN можуть взяти участь по 2 команди від кожного українського закладу вищої освіти. Команди-учасники, які візьмуть участь в змаганнях та представлять свій університет, мають бути відібрані направляючими ЗВО.
  • Для реєстрації команди на сайті спочатку реєструється і створює особистий кабінет тренер команди. При реєстрації форма запропонує підвантажити:
    • логотип команди (за умови, що він є). Розроблювати логотип для реєстрації не потрібно, це НЕ ОБОВ’ЯЗКОВИЙ ПУНКТ. Логотип до 2 Mb, розмір - будь який, але краще 100х100 чи 200х200, формат - .png, .jpg, jpeg
    • направлення від вашого ЗВО (для команд з КПІ - направлення за підписом декана/директора факультету/інституту). Файл до 2 Mb, формат - .pdf, .doc, .docx. Приклад направлення за посиланням.
  • Після реєстрації необхідно пройти автентифікацію
  • В особистому кабінеті перед створенням команди тренер має зареєструвати всіх учасників команди (максимальна кількість учасників команди - 3, один з яких - капітан). Зауважте, що серед учасників команди має бути призначений один капітан. Членам команди НЕ ПОТРІБНО повторно реєструватися.
  • Після реєстрації в особистому кабінеті учасників команди, тренер формує команду. Якщо формування команди пройшло успішно, вона має бути відображена на сторінці сайту з зареєстрованими командами Далі команда проходить перевірку модератором сайту. Позначка зеленого кольору навпроти команди означатиме, що команда допущена до участі.
  • Якщо ви зробили все так, як показано в інструкції, і команда все ще не з’явилася на сторінці сайті, напишіть нам на пошту (open@kpi.ua) або в телеграм-бот.