Loading...

KPI-Open 2023

Шістнадцята міжнародна відкрита студентська олімпіада
з програмування імені С.О.Лебедєва та В.М.Глушкова

Днів 109
Годин 17
Хвилин 05
Секунд 48


ОЛІМПІАДА ВІДБУДЕТЬСЯ В ОНЛАЙН-ФОРМАТІ
З 12 ПО 14 ЛИПНЯ 2023

Олімпіада KPI-OPEN - одне з найбільших очних змагань з програмування в світі

Основна мета проведення олімпіади - це привернення уваги суспільства до інтелектуальних змагань серед студентів, популяризація інтелектуального розвитку та роботи в команді, підвищення професійного рівня молодих фахівців, розвиток міжвузівських зв'язків, а також налагодження особистих контактів між студентами різних міст і країн. У той же час, IT-компанії, які приєднуються до проведення олімпіади, отримують відмінний шанс знайти нових співробітників серед кращих з кращих.

 

Також закріпилася практика проведення разом з олімпіадою презентацій, семінарів і лекцій, на яких фахівці IT-компаній діляться своїм практичним досвідом і знаннями, а також знайомлять молодих програмістів із завданнями, які стоять перед індустрією на даному етапі. З 2021 році олімпіада проходить в дистанційному форматі.


Умови та правила KPI-Open 2023
Трохи історії
За роки своєї історії, починаючи з 2006 року, олімпіада KPI-OPEN стала ключовою подією не тільки для молодих програмістів з України, країн СНД і всієї Східної Європи, а й для численних IT-компаній, що працюють в Україні.
З моменту заснування (2006 рік) в Олімпіаді взяли участь 4000+ студентів у складі 1050 команд з 175 закладів вищої освіти та 80 міст із 18 країн світу.
Інтерес до олімпіади KPI-OPEN підтверджується постійним збільшенням кількості учасників, розширенням географії турніру і інформаційної підтримки.
За роки проведення Олімпіади, проект підтримали компанії:
ABBYY, APC by Schneider Electric, ASUS, ATI, BMS Consulting, Brain Basket Foundation, Ciklum, Delta Bank, EPAM, GIGABYTE Technology Co. Ltd., GlobalLogic, Infopulse, ITVDN, Kvazar-Micro, Lenovo, MacPaw, Master Class, Microsoft, nanoVo sp. z o.o., Netcracker, OCZ Technology Group Inc., ORO Inc., Pocketbook, Sea Sonic Electronics Co. Ltd., SimCorp, Sitronics, SoftElegance, Sony, Western Digital, Wnet.
Взяти участь в олімпіаді може абсолютно будь-який студент закладу вищої освіти з будь-якої країни світу, який на момент подачі заявки на реєстрацію є студентом і може це підтвердити.

Організатор

Національний технічний університет України Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського

з усіма питаннями звертайтесь:
Департамент навчально-виховної роботи вул. Металістів, 5-А, корпус №31, кім.1-04


+38 044 204 8001

open@kpi.ua

@VORS_team_bot


Розклад Олімпіади

# Подія Місце проведення Час

Середа 12.07.2023

01 Відкриття Олімпіади Zoom-конференція 11:00
02 Тестовий тур дистанційно 12:00 - 12:50
03 Змагання - 1 тур дистанційно 13:00 - 18:00
04 Апеляція Zoom-конференція 18:00 - 19:00

Четвер 13.07.2023

05 Вебінари від партнерів: Infopulse Zoom-конференція 11:00
06 Вебінари від партнерів: SoftServe Zoom-конференція 12:30
07 Вебінари від партнерів: IT-education Zoom-конференція 13:30
06 Вебінари від партнерів: Sigma Software Zoom-конференція 14:30
07 Вебінари від партнерів: Credit Agricole Zoom-конференція 15:30

Пʼятниця 14.07.2023

10 Загальні результати. Закриття Zoom-конференція 11:00

KPI-OPEN крізь роки

175
ЗВО
4000
УЧАСНИКІВ
1050
КОМАНД
18
КРАЇН

Партнери Олімпіади

Для отримання статусу спонсора звертайтеся до організаторів

 

Генеральний партнер

Infopulse – одна з найперших та найбільших ІТ-компаній в Україні, яка об’єднує 2000+ спеціалістів в Україні, Польщі, Болгарії, Німеччині, Бразилії. Infopulse є частиною найбільшої скандинавської ІТ-групи Tietoevry - провідної компанії з цифрових послуг та програмного забезпечення. Компанія співпрацює з 280+ клієнтами з понад 40 країн світу та надає IT-сервіси широкого спектру: Software R&D, Application Management, Cloud&IT Operations, and Cybersecurity та інші.

Генеральний партнер

Креді Агріколь Банк — найстарший іноземний банк в Україні, який працює на ринку з 1993 року і надає весь спектр банківських послуг, є стратегічним партнером для агробізнесу та одним із лідерів ринку автокредитування. Банк входить до міжнародної групи Креді Агріколь (Франція), лідера в банківському страхуванні та управлінні активами на ринку Європи, головного партнера французької економіки. Від початку війни в Україні Креді Агріколь має активну соціальну позицію, зосередив зусилля на підтримку клієнтів, співробітників і суспільства. Банк спрямував 26 млн гривень на різні благодійні проекти, здебільшого на придбання медичного обладнання для лікарень за підтримки благодійного фонду Твоя опора.

Офіційний партнер

Genesis — це українська кофаундингова ІТ-компанія та один з найбільших паблішерів неігрових застосунків. Основні ринки Genesis — це США, Європа й Африка. Зараз у екосистемі розвиваються 25 проєктів у чотирьох основних напрямах: мобільні застосунки, онлайн-медіа, e-commerce та R&D.

Офіційний партнер

Найбільша глобальна ІТ-компанія з українським корінням, що займає друге місце в рейтингу українських компаній за кількістю співробітників та входить до переліку найкращих ІТ-роботодавців України. Упродовж останніх років SoftServe є лідером росту на українському ринку ІТ. Найважливіші цінності SoftServe можна вкласти в 4 слова: Synergy, Opportunity, Fearless, Trust.

Офіційний партнер

ГО «Розвиток ІТ освіти» – масштабний соціальний проєкт на базі державного університету, створений випускниками ФІОТ КПІ ім. Сікорського. Серед наших партнерів – Міністерство цифрової трансформації України, Український фонд стартапів, найвідоміші міжнародні та українські ІТ-компанії, зокрема Infopulse, DataArt, Globallogic, Genesis та інші. Ми активно підтримуємо студентські проєкти. Перший HU-Bot робот, створений студентами за допомоги ГО, було представлено на міжнародній конференції WebSummit 2021 в Португалії.

Партнер

Sigma Software надає високоякісні послуги з розробки програмного забезпечення, графічного дизайну, тестування та підтримки. Системи, які ми розробляємо, затребувані клієнтами в автомобільній, телекомунікаційній, авіаційній, рекламній, ігровій, банківській сферах, нерухомості та охороні здоров’я. Ми маємо передові навички та достатньо ресурсів, щоб створювати масштабні рішення, а також супроводжувти стартапи від ідеї до прибутку. Понад 20 років ми створюємо найкращі технологічні рішення. За цей час ми успішно реалізували 2100 проектів для всесвітньо відомих брендів. Ми інтегруємо 25+ існуючих продуктів у наше портфоліо.

Партнер

Міжнародна компанія, розробник програмного забезпечення, яка ніколи не забуває, що працює з людьми та для людей. Понад 20 років досвіду, сильні команди інженерів із різних країн, глибокі знання в різних галузях бізнесу та готовність вкладати сили у професійний розвиток і освіту колег — все це дозволяє створювати нестандартні рішення, які покращують бізнес-процеси клієнтів і відкривають для них нові ринки. Компанія поєднує глибоку технічну експертизу з людськими цінностями.

Контакти

Подзвоніть нам
Завітайте до нас
Департамент навчально-виховної роботи вул. Металістів, 5-А, корпус №31, кім.1-04
Напишіть нам
Телеграм-бот