Loading...

KPI-Open 2023

Шістнадцята міжнародна відкрита студентська олімпіада
з програмування імені С.О.Лебедєва та В.М.Глушкова

Днів109
Годин17
Хвилин05
Секунд48


ОЛІМПІАДА ВІДБУДЕТЬСЯ В ОНЛАЙН-ФОРМАТІ
З 12 ПО 14 ЛИПНЯ 2023

Олімпіада KPI-OPEN - одне з найбільших очних змагань з програмування в світі

Основна мета проведення олімпіади - це привернення уваги суспільства до інтелектуальних змагань серед студентів, популяризація інтелектуального розвитку та роботи в команді, підвищення професійного рівня молодих фахівців, розвиток міжвузівських зв'язків, а також налагодження особистих контактів між студентами різних міст і країн. У той же час, IT-компанії, які приєднуються до проведення олімпіади, отримують відмінний шанс знайти нових співробітників серед кращих з кращих.

 

Також закріпилася практика проведення разом з олімпіадою презентацій, семінарів і лекцій, на яких фахівці IT-компаній діляться своїм практичним досвідом і знаннями, а також знайомлять молодих програмістів із завданнями, які стоять перед індустрією на даному етапі. В 2021 році олімпіада відбудеться в дистанційному форматі та за наступними правилами.


Умови та правила KPI-Open 2021
Трохи історії
За роки своєї історії, починаючи з 2006 року, олімпіада KPI-OPEN стала ключовою подією не тільки для молодих програмістів з України, країн СНД і всієї Східної Європи, а й для численних IT-компаній, що працюють в Україні.
З моменту заснування (2006 рік) в Олімпіаді взяли участь 3800 студентів у складі 950 команд з 165 закладів вищої освіти та 75 міст із 16 країн світу.
Інтерес до олімпіади KPI-OPEN підтверджується постійним збільшенням кількості учасників, розширенням географії турніру і інформаційної підтримки.
За роки проведення Олімпіади, проект підтримали компанії:
ABBYY, APC by Schneider Electric, ASUS, ATI, BMS Consulting, Brain Basket Foundation, Ciklum, Delta Bank, EPAM, GIGABYTE Technology Co. Ltd., GlobalLogic, Infopulse, ITVDN, Kaspersky Lab, Kvazar-Micro, Lenovo, MacPaw, Master Class, Microsoft, nanoVo sp. z o.o., Netcracker, OCZ Technology Group Inc., ORO Inc., Pocketbook, Sea Sonic Electronics Co. Ltd., SimCorp, Sitronics, SoftElegance, Sony, WebMoney, Western Digital, Wnet.
Взяти участь в олімпіаді може абсолютно будь-який студент закладу вищої освіти з будь-якої країни світу, який на момент подачі заявки на реєстрацію є студентом і може це підтвердити.

Організатор

Національний технічний університет України Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського

з усіма питаннями звертайтесь:
Департамент навчально-виховної роботи вул. Металістів, 5-А, корпус №31, кім.1-04


+38 044 204 8001

open@kpi.ua

@VORS_team_bot


KPI-OPEN крізь роки

165
ЗВО
3800
УЧАСНИКІВ
950
КОМАНД
16
КРАЇН
--> --> -->

Контакти

Подзвоніть нам
Завітайте до нас
Департамент навчально-виховної роботи вул. Металістів, 5-А, корпус №31, кім.1-04
Напишіть нам
Телеграм-бот